Як правильно підібрати пункт обміну у Вінниці?

13-09-2019, 18:39 Новости
Крім того, депозити в європейській валюті страхуються також, як і. Євро, в основному, стабільний відносно гривні, але також продовжує рости - якщо за час дії вашого валютного депозиту європеєць значно виросте, ваш капітал збільшиться. Крім того, багато банків видають вкладникам, сума депозиту яких на момент відкриття склав певну суму, наприклад, більше 1000 євро, карту, за допомогою якої можна розплачуватися за кордоном.

Незважаючи на очевидну вигоду валютних депозитів, знайти вигідні вклади в євро досить складно. Як правило їх видають під відсоток, набагато менший, ніж гривневі депозити. Крім того, є ймовірність, що гривня виросте за час дії депозиту, а значить ви можете і зовсім не отримати дохід від залишених на рахунку в банку гроші. Крім того, валютні депозити відкриваються на досить невеликий час - від року до двох. Здійснювати внесок на менший час немає сенсу - відсотки просто не принесуть вам доходу. А депозити на термін від двох і більше років невигідні ні вкладнику, ні банку, так як не той, ні інший не можуть передбачити поведінки курсу євро в майбутньому.

Як правильно підібрати пункт обміну у Вінниці?

 Ставки по депозитах в євро


Незважаючи на те, що деякі банки надають високі ставки по валютних депозитах, знайти найвигідніші вклади в євро можна знайти за допомогою сервісу обмінного пункту валюти у Вінниці https://obmenka.vinnica.ua/. Для цього на головній сторінці потрібно пройти по вкладках «Банки - Вклади». Після цього виберіть меню «Валютні вклади» - тут в лівій панелі ви можете вказати валюту вкладу, передбачувану суму і термін, на який хотіли б вкласти гроші. Після цього система покаже вклади з євро по високий відсоток у вашому регіоні, які підходять під ваші вимоги, тим самим значно звузивши коло пошуку.

Як правильно підібрати пункт обміну у Вінниці?

 Експерти, втім, рекомендують відкривати мультивалютні вклади, що дозволяють відкрити рахунки в доларах, євро та гривнях або будь-який інший валюті. У разі падіння однієї з валют, ви завжди можете в терміновому порядку перевести її на інший рахунок. Деякі банки нараховують додаткові відсотки за подібні операції. Для тих, хто має плани на великі покупки в європейських країнах або на переїзд в зону ЄС має сенс вкласти в євро більше, на доларовому рахунку залишивши до 20 євро.

Добавить

КОММЕНТАРИИ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Fatal error: Call to a member function close() on a non-object in /var/www/nfurman.com/data/www/nfurman.com/index.php on line 388