Сонячні батареї і обладнання для сонячних електростанцій

23-11-2019, 19:18 Новости
Все більше людей починають розуміти вигоди від використання сонячних батарей в своїх будинках. Особливо важливо мати достовірну інформацію і розрахунки про вигідність і порядок встановлення сонячних батарей, коли ви будуєте новий або реконструюєте старий будинок. Сонячні батареї допомагають знизити витрати на електроенергію і долучити вас до борців за екологічно чисту енергетику. Детальнiше prel.prom.ua/g1317082-sonyachni-batareyi-obladnannya.

Залежно від того, скільки грошей ви хочете інвестувати в вашу систему електропостачання з сонячними батареями, а також від того, скільки енергії вам потрібно і чи потрібно резервувати електропостачання на випадок аварій в електромережах, ви можете вибрати різний тип сонячної енергетичної установки. Якщо вам потрібно живити весь будинок і максимально використовувати екологічно чисту енергію від Сонця, то, природно, ваша сонячна електростанція буде більше і дорожче, ніж сонячна батарея для харчування декількох лапочек або побутових приладів. Ми проектуємо і встановлюємо обидва типи таких систем - від вас просто потрібно зробити нам заявку на безкоштовний підбір обладнання.

Сонячні батареї і обладнання для сонячних електростанцій

 

Сполучені з мережею сонячні батареї


Цей відносно новий тип сонячної електростанції для заміського будинку або дачі. Для роботи сонячних батарей потрібно з'єднаний з мережею інвертор. Такий тип системи стає все більш популярним серед домовласників, так як він забезпечує сонячної електроенергією за мінімальною ціною і з максимальною надійністю. У Росії особливим попитом користуються мережеві фотоелектричні інвертори, які можуть запобігати віддачу надлишків енергії в мережу. За допомогою такої системи можна забезпечити електроенергією весь будинок - зазвичай на типовий будинок досить потужності сонячних батарей (і, відповідно, мережевих інверторів) від 2 до 5 кВт.

У цій системі будинок приєднаний до мереж централізованого електропостачання, тому акумулятори не потрібні. В системі менше елементів, і всі вони мають великий надійністю, що робить вартість встановлення і володіння такою електростанцією набагато нижче, ніж у варіантах з акумуляторами і акумуляторними инверторами. В ідеальному випадку можна використовувати взаємозалік спожитої і відданої в мережу енергії. На жаль, в Росії такий варіант можливий тільки, якщо у вас є старий лічильник з коліщатком, який може крутитися у зворотний бік при віддачі надлишків сонячної електроенергії в мережу.

В цьому випадку при наявності надлишків вони віддаються в мережу, а при нестачі - забираються з мережі. У нормальних країнах, які на ділі підтримують розвиток екологічно чистої відновлюваної енергетики (Росія до них не відноситься, на жаль), такий механізм називається net metering. У нас поки ніякого механізму немає, а той, що планується, має на увазі, що надлишки мережі будуть у вас купувати (яка дурість!) За оптовою ціною (ще одна дурість!). При таких умовах не виникає ніякого економічного стимулу встановлювати сонячні батареї в будинках. «Ваш Сонячний Дім» виступав і виступає проти такого варіанту поправок до Закону про електроенергетику, тому що він не буде мати ніякого ефекту на розвиток сонячної енергетики в приватному секторі. Чомусь олігархи отримали можливість продавати електроенергію за завищеною ціною, приблизно в 10 разів перевищує оптову ціну, а приватним особам не дозволяється простий взаємозалік спожитої і відданої електроенергії.

У разі поломки вашої сонячної електростанції, у вас є завжди «резервний» джерело - електрична мережа. Тому з'єднані з мережею сонячні системи дуже надійні і вигідні. А якщо в майбутньому вдасться ще й віддавати надлишки мереж за взаємозаліком - то вигода буде безперечна.

Добавить

КОММЕНТАРИИ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Fatal error: Call to a member function close() on a non-object in /var/www/nfurman.com/data/www/nfurman.com/index.php on line 388