Киевская школа экономики продает билеты на Святослава Вакарчука по 14 тыс гривен

Версия о том, что за выдвижением Святослава Вакарчука в кандидаты в президенты Украины стоит Виктор Пинчук пополнилась очередным доказательством. Финансируемая олигархом Киевская школа экономики проведет встречу с певцом 26 октября, место которой пока скрывается.

Запрошуємо на інтелектуальну дискусію про майбутній розвиток України та української економіки у глобальному контексті.

Своїм баченням місця України у світі та шляхів подолання економічного, освітнього та соціального розриву між країнами поділяться Святослав Вакарчук та Юрій Городніченко. Їх досвід особливо цікавий, оскільки вони є визнаними представниками українського суспільства як в Україні, так і на Заході.

Святослав Вакарчук — український музикант, лідер рок-гурту “Океан Ельзи”, громадський діяч. У 2005 році Святослав Вакарчук був призначений послом доброї волі Програми ООН для молоді в Україні. В 2015 году Святослав став учасником всесвітньої степендійної програми Йельського університета Yale World Fellow 2015. В минулому році Святослав вдало завершив навчальну програму Ukrainian Emerging Leaders Program (Програма підготовки нових українських лідерів) у Стенфордському університеті. Святослав займається благочинністю, читаючи лекції для молоді і підтримуючи українську армію, а також опікується політико-соціальними питаннями, зокрема активно виступає у захист незаконно ув'язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова. Він є членом Ради директорів Київської школи економіки.

Юрій Городніченко — професор Каліфорнійського університету в Берклі, редактор Journal of Monetary Economics. Вже декілька років поспіль Юрія Городніченка визнають #1 серед молодих економістів світу за рейтингом RePEc (у 2014 -2017 роках — серед тих, хто зробив свою першу наукову публікацію 10 років тому і менше, у 2018 — серед тих, хто зробив свою першу наукову публікацію 15 років тому і меньше). Юрій Городніченко — один із найсильніших макроекономістів у світі, він активно консультує Національний банк України щодо монетарної політики. Також Юрій є співзасновником аналітичного порталу VoxUkraine та Головою Міжнародної консультативної ради Київської школи економіки.

Під час події буде можливість долучитися до дискусії та поставити спікерам запитання. Після завершення заходу на гостей очікує фуршет та коктейль.

Участь в події можлива за попередньою реєстрацією та за умови благодійного внеска на розвиток освітніх програм Київської школи економіки у розмірі 500 доларів (14 000 грн згідно курсу НБУ на 19 жовтня 2018). Розмір внеску може бути змінений.

Кількість учасників події обмежена — не більше 50 осіб.

Коли: 26 жовтня (п’ятниця), 19:30 — 21:30 (19:30 — реєстрація, welcome cocktail, 20:00 — початок дискусії, 21:00 — networking)

Місце проведення: буде повідомлене напередодні події

Мова заходу: українська

Посилання для реєстрації та здійснення благодійного внеска*: http://www.kse.org.ua/uk/about/support/donate-now-new/

*всі деталі щодо заходу будуть надіслані на пошту, що вказана у реєстраційній формі, у середу 24 жовтня 2018

ВОЗМОЖНО ВАС ЭТО ЗАИНТЕРЕСУЕТ