Ради победы на выборах Петр Порошенко оставил армию без денег

Глава Ассоциации потребителей энергетики и коммунальных услуг Андрей Герус рассказал в Facebook о новой грани патриотизма Верховного главнокомандующего.

Все заради перемоги. Але не над Путіним, а на виборах.

Одноразові грошові подачки, матеріальні допомоги, підкупи призвели до різкого дефіциту бюджетних коштів та скорочення фінансувань військових частин — у тих почали накопичуватися борги.

На минулому тижні Міноборони надіслав лист до військових частин щодо ситуації із оплатою електроенергії та комунальних послуг. Із цього листа:

“На цей час виникла складна ситуація з оплатою за спожиті військовими частинами (установами) Збройних Сил України комунальні послуги та енергоносії через дефіцит асигнувань відповідно до помісячного розпису.

На сьогодні заборгованість за спожиті військовими частинами енергоносії та комунальні послуги складає 255,4 млн грн.

Через несвоєчасну оплату постачальні організації вдаються до нарахування пені, блокування рахунків КЕЧ (КЕЧ районів), відключення військових частин від мереж живлення.”

Також у березні на 20%-30% урізали доплати цивільним, які працюють у військових частинах/військових містечках. Економія через нехватку грошей.

Джерело розкрити не можу, але за достовірність інформації відповідаю. Юрий Бутусов FYI

Збройні Сили України споживають електроенергії на суму на біля 6 млрд грн у рік. 1 млрд грн — це переплата через завищений тариф електроенергії внаслідок дії формули Роттердам+.

І де тут патріотизм?

ВОЗМОЖНО ВАС ЭТО ЗАИНТЕРЕСУЕТ