НКРЭКУ призывают прекратить “цирк имени Рината Ахметова”

Народный депутат Виктория Войцицкая прокомментировала в Facebook сегодняшнее заседание НКРЭКУ.

Н К Р Е К П на сторожі інтересів олігархів, які збагачуються за рахунок критично недофінансованоі державної генерації.

Сьогодні Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг розглядатиме тарифи енергогенерації на наступний рік. Серед іншого стоятиме і питання Державного піприємства “НАЕК “Енергоатом”, яке виробляє 55% електроенергії в країні і є стовпом, на якому тримається вся архітектура електроенергетики країни.

Останніми роками тариф “Енергоатома” практично не змінювався. Зростав курс долара, ціни на товари і послуги, зростали тарифи теплової генерації, зростали ціни на електроенергію для кінцевого споживача. Лише тариф Державного “Енергоатома” фактично не змінювався.

Ми розуміємо чому. Незмінний тариф “Енергоатома” — це можливість пришвидшеного зростання тарифу ДТЕК РИната Ахметова за схемою “Роттердам+”.

Одним все — іншим нічого.

Одним — мільярдні надприбутки і стрімке зростання в рейтингу “Форбс”.

Іншим — стагнуючі зарплати, неможлиивість профінансувати модернізацію АЕС, борги за ядерне паливо.

Що пропонує НКРЕКП затвредити сьогодні? Зюільшення тарифу ДП “Енергоатом” з 55,76 до 56,19 копійок за кВт.

Сміховинна зміна менше, ніж на 1%. Навіть інфляція на наступний рік планується на порядок більше!

Саботаж ядерної безпеки і здорового глузду.

Насмішка над багатотисячним високопрофесійним колективом українських АЕС, який, здається, просто свідомо випихають на заробітки до інших країн, де на АЕС платять у 3-5 разів більше.

У мене питання — як довго цей цирк імені Рината Ахметова збирається продовжувати НКРЕКП? Що зупинить горе-Регулятора? Небезпечні інциденти на АЕС через недостатнє фінансування? Масові звільнення персоналу? Чи лише кримінальні справи проти членів Комісії?

ВОЗМОЖНО ВАС ЭТО ЗАИНТЕРЕСУЕТ