Украинцы переплачивают Ринату Ахметову за электроэнергию

Экс-член НКРЭКУ Андрей Герус рассказал в Facebook о результатах монополизации отечественной электроэнергетики ДТЭК Рината Ахметова.

У березні електроенергія від вугільних електростанцій (80% таких належить ДТЕКу Ахметова) стала ще дорожче відносно ціни електроенергії на біржі в Угорщині.

А 10 березня електроенергія від ДТЕК була на 125% дорожче від електроенергії в Угорщині. Чим можна виправдати, що Україна (населення, бізнес) зовсім не купує дешево в Угорщині, але купує вдвічі дорожче в Ахметова? А чим пояснити, що в Угорщину ДТЕК абсолютно добровільно продає дешевше? Може ціна там — це і є справедлива конкурентна ціна?

Коли у нас були дорогі трансформатори від Григоришина, то телеканал Україна мене показував через день, як авторитетного експерта. А коли дороге вугілля та електроенергія від Ахметова, то телеканал Україна знімає про мене фільми, як про проплаченого псевдо-експерта. Так, очевидно, у їх очах виглядають “рівні правила гри” для всіх олігархів та бізнесменів.

Графік від EXPRO Electricity. Шановні журналісти, будь ласка, пишіть про такі ціни, їх легко порівнювати: сайт ДП Енергоринок та сайт угорської енергетичної біржі https://hupx.hu/en/.

ВОЗМОЖНО ВАС ЭТО ЗАИНТЕРЕСУЕТ